Parola Bilgi Teknolojileri
Kurumsal

Uzun yıllar sektörünün lideri olan firmalarda yazılım projeleri gerçekleştirmiş ve yönetmiş, alanında uzman bir kadrodan oluşan Parola Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti., edindiği tecrübeyi sizlerle paylaşmak için kuruldu.

Küçük ve orta ölçekli firmalar için geliştirdiğimiz, yazılım ve donanım maliyetlerini azaltıp, internete ulaşılabilen her ortamda işlerinizi takip etmenizi sağlayacak yeni projelerimiz ile yazılım dünyasında yerini alan şirketimiz, müşterilerimize katma değer sağlayacak özel yazılım projeleri de üretiyor.

 

Kuruluşumuzdan bu yana, sınai haklar sektöründe yaşanan gelişmeleri sürekli takip ederek geliştirdiğimiz projemiz MarkanaBak'ı hayata geçirerek, sektörün lider firmalarının büyük bir kısmı ile stratejik iş ortağı olmayı başardık ve ihtiyaçlara çözümler sunarken, iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında büyük bir rol oynadık.

Varoluş amacımız "teknolojiyi her büyüklükteki firmaya ulaştıran şirket olmak"tır. Misyonumuz, kobilerin gelişimine katkıda bulunmak, e-dönüşüm süreçlerine destek olmak, rekabet süreçlerinde teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak verimliliğe ve yüksek performansa dönüştürmektir.